Makijaż permanentny

Makijaż permanentny brwi

Idealna linia brwi do rzadkość. Samodzielna depilacja, farbowanie brwi henną czy makijaż cieniami to zabiegi krótkotrwałe. Marzą Ci się brwi o doskonałym kształcie bez codziennego zmagania się z nimi. Makijaż permanentny to najlepsze rozwiązanie dla Ciebie.

Metoda cieniowania

Metoda cieniowania polega na wprowadzeniu pigmentu tak aby dawał efekt delikatnego cienia pod włoskami. Linergistka na początku rysuje kształt kredką a później wprowadza pigment w skórę. Makijaż idealnie wtapia się we włoski i doskonale uzupełnia braki w łuku brwiowym oraz podkreśla jego kształt.

Przed zabiegiem

Przed zabiegiem NIE należy wykonywać depilacji brwi (około 1 miesiąca) dzięki temu łatwiej będzie nam zobaczyć naturalny kształt brwi. Przed zabiegiem należy również zadbać o prawidłowe nawilżenie skóry, która będzie poddana zabiegowi. Wskazany jest peeling oraz maseczka nawilżająca by dobrze przygotować skórę. Dobrze przygotowana skóra lepiej absorbuje pigment przez co makijaż może być bardziej trwały.

Po zabiegu

Tuż po zabiegu brwi mogą być lekko opuchnięte i zaczerwienione. Stan powinien ustąpić po jednym dniu. Jednak przy bardziej wrażliwej skórze, zaczerwienienie może się utrzymać kilka dni (zdarza się bardzo rzadko). Bezpośrednio po zabiegu barwa brwi jest intensywna. Dotyczy to nawet delikatnej pigmentacji. Nie należy się tym martwić, gdyż w ciągu 4 -7 dni makijaż wyłuszczy się i kolor zblednie do 50% barwy wyjściowej. Ze względu na wyłuszczenie się naskórka konieczny jest drugi zabieg, podczas którego kolor jest wzmacniany a brwi nabierają ostatecznego kształtu. Skóra poddana zabiegowi jest szczególnie wrażliwa. Przez okres dwóch tygodni proszę unikać sauny, solarium oraz basenów. Skórę poddaną zabiegowi należy pielęgnować kosmetykami tylko polecanymi przez linergistkę. Nie należy dotykać lub skubać brwi. Zalecamy również odstawienie podkładów i pudrów w miejscu poddanym mikropigmentacji. W przypadku nie zastosowania się do zaleceń linergistki mogą wystąpić odbarwienia.

Przeciwwskazania

 • infekcja wirusowa
 • cukrzyca lub łuszczyca
 • zabiegi kwasem hialuronowym oraz toksyną botulinową (4 tygodnie proszę odczekać)
 • ciąża
 • leki sterydowe

Proszę pamiętać by poinformować linergistkę o innych chorobach i przyjmowanych obecnie lekach.

Makijaż permanentny oczu

Marzysz o  zawsze podkreślonych oczach i wyrazistym spojrzeniu ?? Masz dość codziennego malowania kresek? Jeżeli tak to makijaż permanentny oczu jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Mikropigmentacja oczu pozwala doskonale podkreślić oczy i zagęścić optycznie linie rzęs. Przeznaczony dla wszystkich którzy cenią sobie wygodę i nienaganny wygląd.

Przed zabiegiem mikropigmentacji oczu:

Przed zabiegiem makijażu permanentnego oczu powinno zadbać się o odpowiednie nawilżenie oczu. Proszę zadbać by oczy przed zabiegiem były wypoczęte. Przed zabiegiem nie należy wykonywać henny na rzęsy.

Po zabiegu mikropigmentacji oczu:

Tuż po zabiegu oczy mogą być lekko opuchnięte i zaczerwienione. Stan powinien ustąpić po jednym dniu. Jednak przy bardziej wrażliwych oczach może się utrzymać kilka dni. Bezpośrednio po zabiegu barwa kresek jest intensywna. Nie należy się tym martwić, gdyż w ciągu 4 -7 dni makijaż wyłuszczy się i kolor zblednie do 50% barwy wyjściowej. Ze względu na wyłuszczenie się naskórka konieczny jest drugi zabieg, podczas którego kolor jest wzmacniany i nabiera ostatecznego kształtu. Skóra poddana zabiegowi jest szczególnie wrażliwa. Przez okres dwóch tygodni proszę unikać sauny, solarium oraz basenów. Skórę poddaną zabiegowi należy pielęgnować kosmetykami tylko polecanymi przez linergistkę. Zalecamy również odstawienie cieni oraz maskary. W przypadku nie zastosowania się dozaleceń linergistki mogą wystąpić odbarwienia.

Przeciwwskazania:

 • infekcja wirusowa
 • cukrzyca lub łuszczyca
 • odżywki do rzęs (miesiąc przed należy odstawić)
 • sztuczne rzęsy (należy zdjąć do zabiegu)
 • infekcje lub choroby oczu
 • ciąża
 • leki sterydowe

Proszę pamiętać by poinformować linergistkę o innych chorobach i przyjmowanych obecnie lekach.