Endermologia LPG

  • Usługi
 • 21 styczeń 2016
 • 13573

 

Endermolab to najnowsza generacja urządzeń LPG. Stosuje ekskluzywną technologię Enedermologie®, umożliwiająca wykonywanie w 100% naturalnych zabiegów stymulacji tkanki łącznej służących urodzie i zdrowiu. Pomaga wymodelować sylwetkę i ujędrnić skórę. Badania dowiodły, że jest to jedna z najskuteczniejszych metod walki z cellulitem, nadmiarem tkanki tłuszczowej, wiotkością skóry ciała i twarzy oraz obrzękami.

Zabiegi wykonywane medycznym urządzeniem Endermolab, oprócz działania przeciwstarzeniowego i modelującego sylwetkę, stosowane są np. przed i po liposukcji, połączeniu z innymi procedurami medycyny estetycznej dla zwiększenia efektów końcowych terapii, w leczeniu blizn pooparzeniowych i pooperacyjnych, niewydolności naczyniowej, obrzęków w tym limfatycznych, sztywności, skurczów i bólów mięśni, rehabilitacja ścięgien i więzadeł oraz w terapii bólów pooperacyjnych czy fibriomialgii.

 

Jak działa Endermolab

Umożliwia wykonywanie zabiegów zarówno na ciało jak i na twarz. Zabiegi wykonywane tym urządzeniem są w 100% naturalne, bezpieczne, bezinwazyjne, bezbolesne i nie wymagają okresu rekonwalescencji.

Wykorzystuje technologią Endermologie® (Mecano-Stimulation), która wysyła do centrum fibroblastów mikro-impulsy, reaktywujące produkcję naturalnego kolagenu i elastyny, które, rozpoznawane jako ciało własne, z łatwością przyswajane są przez skórę.

Skutkiem działania Endermologie® na komórki tłuszczowe jest reaktywacja naturalnego procesu lipolizy, rozpoczynającej eliminację ich zawartości. Uwolniony tłuszcz zamieniany jest w energię, która pobudza proces metabolizmu.

 

Jakie są wskazania do zabiegu Endermologia ?

 • działanie antycellulitowe i wyszczuplające, wygładzenie skóry
 • modelowanie i kształtowanie sylwetki
 • ujędrnianie skóry po odchudzaniu
 • terapia przeciwobrzękowa,
 • stymulowanie unaczynienia oraz poprawa krążenie krwi i limfy
 • eliminacja toksyn z organizmu
 • rozluźnianie napiętych mięśni

 

 

Jak wygląda procedura zabiegu urządzeniem Endermologia?

Cały proces sterowany jest komputerowo. Podczas zabiegu Endermologii pacjent ubrany jest w specjalnie zaprojektowany kostium, tzw. endermowear. Terapeuta prowadząc głowice powoduje powstanie przy pomocy podciśnienia fałdy skórnej. Skóra przybiera kształt fali, która rolowana jest dodatkowo od wewnątrz i na zewnątrz za pomocą rolek. W ten sposób pobudzana jest tkanka, a zabieg oddziałuje na głębokie warstwy skóry. Skóra ta jest mocno ugniatana w różnych kierunkach, co pobudza krążenie i pobudza metabolizm. Podczas zabiegu poprzez układ limfatyczny usuwane są z organizmu toksyny i tłuszcze oraz pobudzona zostaje produkcja elastyny i kolagenu, co dodatkowo poprawia elastyczność skóry. Zabieg endermologii działa także relaksująco i odprężająco, co skutecznie łagodzi stres. Oczyszczenie organizmu z toksyn pozwala skórze odzyskać młody i zdrowy wygląd.

 

Jaki jest czas trwania zabiegu Endermologia?

Zabieg trwa ok. 40 minut i jest przeprowadzany początkowo dwa razy, później raz w tygodniu. Aby uzyskać optymalne rezultaty proponowanych jest od 10 do 20 zabiegów. Dokładna ich liczba jest uzależniona od oczekiwań pacjentki oraz indywidualnych predyspozycji.

 

 • 1

Simple Image Gallery Extended

Jakich efektów można się spodziewać po zabiegu Endermologia?

U pacjentów będących po serii zabiegów rozmiar noszonego ubrania zmniejszył się o jeden lub dwa numery! Co najważniejsze, zmiany zachodzą w miejscach, w których są one najbardziej pożądane, przy zachowaniu takich miejsc, gdzie zmniejszenie objętości nie jest potrzebne.

Masaż przy wykorzystaniu tej metody, pełni również funkcję masażu limfatycznego, dzięki czemu pozawala oczyścić organizm z toksyn. Przyczynia się również do poprawy ukrwienie tkanek oraz wzmaga wymianę między komórkową. Aby oczyszczanie organizmu było skuteczniejsze zaleca się spożywani minimum dwóch litrów wody dziennie.

 

Niewątpliwą zaletą zabiegu jest fakt, że jest on bezinwazyjny, skutecznie zwalcza cellulit i wspomagając naturalne procesy zachodzące w organizmie. Pozwala również zwalczyć nadmiar tkanki tłuszczowej. Zabieg wykonywany jest w specjalnym stroju(endermowear), który ma za zadanie zwiększyć poślizg rolek oraz chroni przed uszkodzeniami naskórka jak również zapewnia pacjentowi intymnoś. Jednym z bardzo pożądanych zalet endermologii jest fakt, że pozwala na modelowanie sylwetki dokładnie w tych miejscach, w których jest to konieczne, oszczędzając miejsca gdzie modelowanie sylwetki jest zbyteczne. Efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu, a wraz z kolejnymi zabiegami stają się coraz większe. Skuteczność endermologii w walce z cellulitem została potwierdzona atestem FDA.

 

Jak długo utrzymuje się efekt i jak często należy powtarzać zabieg?

Zabieg endermologii przeprowadzamy 2-3 razy w tygodniu, z odstępem jednodniowym. Aby efekt był długotrwały zaleca się serię 10 – 20 zabiegów.

 

Czym różni się endermologia od innych zabiegów?

Endermologia leczy cellulit w miejscu jego powstawania, oddziałuje na tkankę łączną, dlatego skutecznością przewyższa inne metody. Endermologia nie tylko skuteczna jest w walce z cellulitem, ponad to wygładza skórę, rozluźnia napięte mięśnie, spłyca rozstępy i blizny, ujędrnia skórę oraz modeluje sylwetkę.

 

Czy istnieją jakieś zalecenia dla osób korzystających z zabiegu Endermologia?

W czasie trwania kuracji zalecane jest przestrzeganie zasad zdrowego odżywiania, lekka gimnastyka oraz w celu uzyskania pełnego efektu drenującego wypijanie ok. 2,5 l wody dziennie.

Rezultaty jakie osiąga się dzięki Endermologie® zależą od indywidualnych cech budowy, fizjologii i nawyków żywieniowych.

 

Czy mogą wystąpić skutki uboczne?

Po zabiegu endermologii może niekiedy wystąpić drobny krwiak na ciele pacjenta.

 

Jakie są przeciwwskazania do zabiegu Endermologia?

 • ciąża
 • żylaki
 • aktywna choroba nowotworowa

 

Zabiegi na ciało – Lipomassage

 

 • Lipomassage - zabieg wyszczuplający - redukcja otłuszczeń, ujędrnianie, wygładzanie cellulitu
 • Lipomassage - zabieg antycellulitowy - modelowanie sylwetki, wygładzanie cellulitu i ujędrnianie 
 • Lipomassage - zabieg ujędrniający i kształtujący sylwetkę zabieg redukujący syndrom zmęczonych nóg Endermo-draining
 • Lipomassage - zabieg drenażowy - drenaż, redukcja cellulitu
 • Lipomassage - zabieg dla mężczyzn - redukcja otłuszczeń, drenaż, relaksacja

 

 

Zabiegi na twarz - Endermolift

 

 • Endermolift – zabieg liftingu oczu – wypełnianie zmarszczek, lifting powiek, redukcja obrzęku cieni pod oczami 
 • Endermolift – zabieg ujędrniający aktywujący produkcję kolagenu – poprawa kształtu obwisłej skóry, ujędrnianie i modelowanie koturu twarzy 
 • Endermolift – zabieg przeciwzmarszczkowy poprawiający kontur twarz –
 • Endermolift – zabieg liftingu regenerujący komórki, rozświetlający cerę – reaktywacja mikrokrążenia, drenaż rozświetlający cerę
 • Endermolift – lifting biustu
 • Endermolift – zabieg wyszczuplający twarz – uwolnienie tkanki tłuszczowej, drenaż, ujędrnienie modelujące kontur twarzy

 

Projekt i wykonanie: Agencja Reklamowa Neobrand

UWAGA! TEN SERWIS UŻYWA COOKIES I PODOBNYCH TECHNOLOGII. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.